Masz Pytania

Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Twoje zapytanie ma produktów wyślij zapytanie zobacz ofertę
Masz Pytania?

Archimedes na Konferencji Kruszywa Mineralne

Przedstawiciele naszej firmy wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa we Wrocławiu wspólnie z Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej tj. XVIII Konferencji Naukowo-Technicznej o Problematyce Górnictwa Kopalin Skalnych.

Podczas konferencji omawiano problematykę związaną z eksploatacją kopalin skalnych, procesów przeróbczych i produktów uwzględniających jakościowe i środowiskowe uwarunkowania krajowego rynku.

Na naszym stoisku uczestnicy mogli zapoznać się z prezentowanymi produktami Rosta, mogli liczyć na fachowe doradztwo, wsparcie przy planowaniu remontów czy modernizacji maszyn, Ponadto mieliśmy okazję wymienić doświadczenia z uczestnikami konferencji jak i z naszymi klientami.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku kruszyw, Rosta - producent elementów do budowy maszyn wibracyjnych - oferuje szeroką gamę produktów i rozwiązań tj. elementypodajników i przesiewaczy swobodnie drgających, samonapinające podstawy silnikowe, elementy podajników i przesiewaczy mimośrodowych, napinacze, zgarniacze, przeguby elastyczne i wibroizolatory.

Archimedes Sp. z o.o. od wielu lat pozostaje wyłącznym dystrybutorem produktów Rosta w Polsce.

Adres


Projekt i realizacja