Masz Pytania

Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Twoje zapytanie ma produktów wyślij zapytanie zobacz ofertę
Masz Pytania?

Sprzęgła wysokoobrotowe R+W

Nowość w ofercie - miniaturowe sprzęgła wysokoobrotowe!

W aplikacjach wymagających dużych prędkości obrotowych i dużych przyspieszeń świetnie sprawdzają się lekkie, wysokowydajne sprzęgła. Wpisując się w ten trend, firma R+W cały czas rozszerza ofertę na wiele modeli sprzęgieł z niskim momentem bezwładności, które są dokładnie wyważane.

Miniaturowy model sprzęgła MKS (max. moment obrotowy 10 Nm) dzięki symetrycznej konstrukcji i wyważaniu ISO1940 G2.5 może być stosowany w aplikacjach pracujących z prędkością 120.000 obr/min. W urządzeniach, w których łączone elementy są od siebie oddalone możemy zastosować wały transmisyjne ZAL (max. moment obrotowy 800 Nm), które zbudowane są ze sprzęgieł mieszkowych i rury z włókna węglowego. Długości wałów do 6 metrów wykonywane są bez zewnętrznego podparcia. Ostatnią grupą ultralekkich rozwiązań są ogranicznik momentu SL (max. moment obrotowy 700Nm), które cechują się kompaktową i lekką konstrukcją.

Archimedes Sp. z o.o. jest partnerem firmy R+W od wielu lat. Producent specjalizuje się w produkcji sprzęgieł bezluzowych precyzyjnych oraz sprzęgieł dla przemysłu ciężkiego.

Adres


Projekt i realizacja