Masz Pytania

Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Twoje zapytanie ma produktów wyślij zapytanie zobacz ofertę
Masz Pytania?

Profile aluminiowe okrągłe - system rurkowy D28

EKONOMICZNY DESIGN I PROSTY MONTAŻ - SYSTEM RURKOWY D28

System rurkowy D28 producenta mk Technology składa się z dwóch podstawowych okrągłych profili oraz szeregu złączek. Rurki i złączki wykonane są ze stopu aluminium. Podstawowe złącza wymagają użycia jedynie klucza imbusowego, dzięki czemu montaż jest łatwy i szybki. Profile z łatwością da się ciąć nawet ręczną piłą do metalu, co umożliwia szybką zmianę aranżacji konstrukcji nawet w miejscu jej użytkowania.

UNIWERSALNOŚĆ SYSTEMY PROFILI OKRĄGŁYCH D28

System profili rurowych D28 jest kompatybilny z profilami serii 40 mk Technology dzięki czemu mamy możliwość łączenia kwadratowych i okrągłych przekrojów. System można również łączyć z elementami podobnych systemów rurkowych oferowanych przez innych producentów, dzięki czemu można łatwo rozszerzyć istniejące projekty. System profili rurkowych zapewnia dużą stabilność i wszechstronność, a także oszczędność masy i kosztów.

ZASTOSOWANIE

System D28 znajduje zastosowanie w liniach produkcyjnych (przede wszystkim tam gdzie mamy do czynienia z montażem ręcznym) a także w przemyśle lekkim (w produkcji elektroniki, drobnego AGD lub części samochodowych). Doskonale sprawdzi się w liniach montażowych bazujących na koncepcji Lean Manufacturing.

ZALETY SYSTEMU RURKOWEGO D28:

  • prosty, szybki i ekonomiczny projekt
  • szybka modyfikacja istniejących aplikacji
  • łatwe połączenie z profilami serii 40 oraz systemami innych producentów
  • lekkość konstrukcji - 0,6 kg/m (profil)
  • nie jest wymagana obróbka profili ani specjalne narzędzia.

Mk Technology Group jest jednym z wiodących dostawców modułów mechanicznych, komponentów i rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej odgrywających kluczową rolą w automatyzacji produkcji. Archimedes pozostaje partnerem i oficjalnym dystrybutorem mk technology od 2011 roku.

Adres


Projekt i realizacja