Masz Pytania

Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Twoje zapytanie ma produktów wyślij zapytanie zobacz ofertę
Masz Pytania?

Napędzamy przyszłość

Nasza strategia

Postęp i nowe technologie z nim związane usprawniają procesy, zwiększają wydajność, a w konsekwencji umożliwiają konkurowanie z najlepszymi. Zmianom można się tylko przyglądać lub aktywnie w nich uczestniczyć. Najlepsi kreują rzeczywistość i nieustannie inwestują w rozwój zasobów oraz kompetencji. Wszystko po to, by mieć wpływ na przyszłość.

Dziś, po niemal dwudziestu latach działalności nie mamy wątpliwości: to otwartość na zmiany i poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań są źródłem sukcesu nas i naszych klientów.

Współpracujemy z uczelniami i szkołami technicznymi w ramach staży zawodowych dla uczniów i studentów. Stawiamy na ludzi i z szacunkiem podchodzimy do współpracy z klientami, dostawcami oraz pracownikami.

W każdym projekcie szczegółowo analizujemy potrzeby klientów i starannie planujemy zadania do wykonania. Wszystko po to, by skutecznie i terminowo realizować inwestycje nam powierzane. We współpracy chcemy być partnerem niezawodnym. Nigdy nie chowamy głowy w piasek. Dzięki temu firma rozwija się dynamicznie. Obawiamy się tylko czynników niezależnych od nas, dlatego staramy się „napędzać przyszłość”. I to jest nasze główne motto.

Napędzamy przyszłość.
Dołącz do nas

Nasza oferta

Dystrybucja i produkcja komponentów do budowy maszyn – dostarczamy produkty z kilku kategorii asortymentowych, w tym:

- napędy maszyn i urządzeń wraz z elementami przeniesienia napędu,

- kompleksowy system budowy przenośników,

- elementy zawieszenia i napędy maszyn wibracyjnych,

- komponenty techniki liniowej,

- system profili aluminiowych do budowy urządzeń przemysłowych.

Współpracujemy z dostawcami z całego świata. Posiadamy dwa bardzo dobrze zaopatrzone magazyny w Toruniu oraz Dąbrowie Górniczej dzięki czemu zapewniamy szybkie terminy dostaw. Klienci oczekują łatwej komunikacji i szybkiej realizacji zamówień, dlatego skrupulatnie dopasowujemy strukturę organizacyjną oraz narzędzia wspomagające obsługę klienta. W każdej kategorii asortymentowej szkolimy konsultantów technicznych, którzy służą poradą w doborze optymalnych rozwiązań.

Stworzyliśmy własne centra produkcyjne i montażowe, które wykonują detale zgodnie z dokumentacją powierzoną przez klienta lub opracowaną przez nasze biuro konstrukcyjne.

Archimedes w liczbach

0
Odziały
0
doświadczonych specjalistów
0
Centrów produkcyjnych
0
Dostawców komponentów

Nasza oferta

Produkcja systemów transportu wewnętrznego – od lat dysponujemy najbardziej kompleksowym zestawem komponentów do budowy przenośników oraz własnymi centrami produkcyjnymi. Wykorzystując te zasoby, stworzyliśmy dział konstrukcyjny i od kilku lat produkujemy przenośniki oraz systemy transportowe, głównie dla branży automotive, spożywczej, rozlewniczej, przemysłu opakowań.

Specjalizujemy się w projektowaniu złożonych systemów transportowych. Wykorzystujemy do tego celu przenośniki rolkowe, łańcuchowe, taśmowe, przenośniki z taśmą modułową, przenośniki płytkowe. Do wykonania projektów stosujemy niezawodne, sprawdzone podzespoły. Proponujemy rozwiązania nowoczesne zapewniające optymalizację procesów produkcyjnych oraz możliwie niskie koszty eksploatacyjne. Uczestniczymy w procesach instalacji i uruchomienia systemów u klienta. Każde urządzenie dostarczamy z kompletną i zgodną z dyrektywami unijnymi dokumentacją techniczną oraz wizualizacją 3D. Nad jakością naszych realizacji czuwa zespół doświadczonych inżynierów projektantów, technologów, mechaników, automatyków oraz serwisantów.Automatyzacja procesów produkcyjnych - Projektujemy, produkujemy oraz instalujemy systemy automatyki przemysłowej oraz specjalistyczne stanowiska produkcyjne. Zapewniamy integrację linii produkcyjnych a głównym celem naszych projektów jest redukcja kosztów produkcji oraz zwiększenie efektywności i wydajności linii produkcyjnych.

Automatykę opieramy przede wszystkim na komponentach firmy Siemens. Wykorzystujemy również produkty firm: Eaton, Omron, Festo oraz Rittal. Dostarczamy pełną dokumentację wraz ze schematem elektrycznym, wizualizacją stanowiska w programie 3D. Zapewniamy szkolenia stanowiskowe dla operatorów oraz kadry menedżerskiej.

Adres


Projekt i realizacja