Masz Pytania

Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Twoje zapytanie ma produktów wyślij zapytanie zobacz ofertę
Masz Pytania?

Kariera

Pracownik Działu Sprzedaży

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • przygotowanie ofert handlowych;
  • wprowadzanie i potwierdzanie zamówień;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami;
  • obsługa handlowa klientów odwiedzających oddział firmy;
  • kontrola skuteczności ofert handlowych;
  • uczestniczenie w akcjach sprzedażowych;
  • pogłębianie sprzedaży,

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • chęć rozwoju i szybkiego uczenia się;
  • doświadczenie w sprzedaży;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • wysoka kultura osobista;
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system premiowy oraz pakiet socjalny.
  • samodzielne stanowisko pełne wyzwań;
  • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie współpracującej z 60 renomowanymi producentami;
  • szkolenia produktowe;
  • nowoczesne narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych (system ERP, CRM, B2B);

Miejsce pracy: Toruń

Przed złożeniem cv prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych klikając tu.

Praktykant/stażysta w dziale marketingu

Główne zadania

  • opieka nad obszarem mediów społecznościowych
  • bieżąca współpraca z grafikami
  • obróbka graficzna fotografii,
  • porządkowanie plików graficznych
  • prowadzenie firmowego bloga
  • czuwanie nad realizacją strategii SEO
  • realizacja prezentacji multimedialnych
  • współudział we wprowadzaniu zmian na stronie internetowej: edycja treści oraz aktualizacja oferty tworzenie newsów, tworzenie opisów nowych produktów, optymalizacja treści pod kątem SEO
  • pomoc w opracowywaniu kampanii marketingowych

Co oferujemy?

  • staż/praktyki w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia
  • nowoczesne narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • dbałość o integrację pracowników (wyjazdy integracyjne, organizacja imprez i wydarzeń sportowych)
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwość nawiązania późniejszej współpracy z firmą

CV/zgłoszenia pod adres – z.lukasiak@archimedes.pl

Serwisant maszyn sortujących Tomra Sorting Solution

Miejsce pracy: siedziba Toruń, zadania serwisowe cała Polska

  • instalowanie i serwisowanie maszyn sortujących na terenie kraju;
  • zdalna pomoc użytkownikom w eksploatacji maszyn,
  • konsultacje techniczne z zagranicznym producentem (j.angielski).

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie techniczne;
  • znajomość zagadnień z zakresu:
  • automatyka przemysłowa
  • technika komputerowa
  • przyrządy optyczne i optoelektroniczne
  • umiejętność korzystania z dokumentacji, w tym rysunku technicznego maszynowego i schematów elektrycznych;
  • znajomość języka angielskiego, komunikatywna w mowie i piśmie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • zdolności manualne;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • zdolność pracy pod presją czasu i odpowiedzialny stosunek do podejmowanych działań;
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy zadaniowej;
  • zdolność organizacji czasu pracy;
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stanowisko pełne wyzwań;
  • możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z światowym liderem w produkcji sortowników optycznych;
  • szkolenia produktowe wewnętrzne oraz za granicą w siedzibie producenta maszyn;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny, w tym pakiet ubezpieczeń zdrowotnych.

Elementem procesu rekrutacji jest weryfikacja informacji zawartych w CV, na co kandydat wyraża pisemną zgodę. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

Wybierz plik z dysku bądź przeciągnij i upuść Błędne rozszerzenie pliku! Akceptujemy tylko pliki PDF i DOC Upuść plik aby dodać Dodano plik

Adres

Projekt i realizacja