Masz Pytania

Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Twoje zapytanie ma produktów wyślij zapytanie zobacz ofertę
Masz Pytania?

Kompleksowe systemy modułowe do budowy maszyn i automatyzacji fabryk

HISTORIA mk Technology Group

w 1966 Hans-Josef Kitz i jego żona Doris Kitz założyli firmę “Maschinen- and Apparatebau H.J. Kitz” w Troisdorfie w Niemczech. Założyciel firmy był projektantem, pasjonatem inżynierii. Pierwszy zakład produkcyjny został otwarty w 15-metrowym garażu przy jego domu rodzinnym. Początkowo działalność firmy skupiała się na kontaktach produkcyjnych, częściach do maszyn i prostych maszynach. Obecnie mk Technology jest liderem technologii przenośników, do dziś produkcja przenośników jest głównym filarem działalności firmy. Aktualnie na całym świecie mk Technology zatrudnia ponad 350 pracowników.

Mk Technology Group jest obecna na rynku europejskim i amerykańskim. Jest jednym z wiodących dostawców modułów mechanicznych, komponentów i rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej odgrywających kluczową rolą w automatyzacji produkcji.

OFERTA

Flagowym produktem mk Technology Group jest niezawodny system transferowy Versamove (Standard, Plus, Ultra), który daje gwarancję bezpieczeństwa, sprawność produkcji. W ofercie MK znajdziemy także komponenty montażowe, profile aluminiowe, profile specjalistyczne, system rurkowy, akcesoria systemu profili. Przenośniki produkowane przez MK wykonywane na bazie profili systemu 2000, dzięki czemu są kompatybilne z innymi konstrukcjami. Klientami MK są przede wszystkim firmy inżynieryjne, firmy z sektora motoryzacyjnego, a także firmy o profilu naukowo-technologicznym i medycznym, produkcji półprzewodników oraz przemysłu spożywczego.
Archimedes jest partnerem mk Technology od 2011 roku.

Odwiedź stronę naszego partnera mk Technology Group!

Adres


Projekt i realizacja