Masz Pytania

Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Twoje zapytanie ma produktów wyślij zapytanie zobacz ofertę
Masz Pytania?

Kompleksowe systemy modułowe do budowy maszyn i automatyzacji fabryki

HISTORIA

w 1966 Hans-Josef Kitz i jego żona Doris Kitz założyli firmę “Maschinen- and Apparatebau H.J. Kitz” w Troisdorfie w Niemczech. Założyciel firmy był projektantem, pasjonatem inżynierii. Pierwszy zakład produkcyjny miał miejsce w 15-metrowym garażu przy jego domu rodzinnym. Początkowo działalność firmy skupiała się na kontaktach produkcyjnych, częściach do maszyn i prostych maszynach. Obecnie MK jest liderem technologii przenośników, do dziś produkcja przenośników jest głównym filarem działalności firmy. Aktualnie na całym świecie Mk zatrudnia ponad 350 pracowników.

Mk Technology Group jest obecna na rynku europejskim i amerykańskim. Jest jednym z wiodących dostawców modułów mechanicznych, komponentów i rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej odgrywających kluczową rolą w automatyzacji produkcji.

OFERTA

Flagowym produktem Mk jest niezawodny system transferowy Versamove (Standard, Plus, Ultra), który daje gwarancję bezpieczeństwa, sprawność produkcji. W ofercie MK znajdziemy także komponenty montażowe, profile aluminiowe, profile specjalistyczne, system rurkowy, akcesoria systemu profili. Przenośniki produkowane przez MK wykonywane na bazie profili systemu 2000, dzięki czemu są kompatybilne z innymi konstrukcjami. Klientami MK są przede wszystkim firmy inżynieryjne, firmy z sektora motoryzacyjnego, a także firmy o profilu naukowo-technologicznym i medycznym, produkcji półprzewodników oraz przemysłu spożywczego.
Archimedes pozostaje partnerem Mk od 2011 roku.

Adres


Projekt i realizacja